Distribuce pohonných hmot

Předmětem činnosti naší rodinné firmy DIBENA MORAVA,s.r.o. je velkoobchodní prodej pohonných hmot (distribuce PHM). Jsme dodavatelé pohonných hmot v České republice a na základě Vaší objednávky Vám dodáme PHM z českých i zahraničních skladů a rafinerií až přímo na Vaši čerpací stanici. Po dohodě Vám přivezeme pohonné hmoty na místo, kde se nachází Vaše vozidla, stroje a jiná technika (např. plnění do strojů a agregátů při stavbě dálnice). Našimi zákazníky jsou veřejné čerpací stanice, firemní čerpací stanice (vnitropodnikové), zemědělská družstva, přepravní a stavební společnosti. Pro naši činnost máme veškerá oprávnění a mj. nás najdete i v registru distributorů.

Produkty

  • Bezolovnatý automobilový benzin BA 95 Super (natural) a BA 98 Super Plus
  • Motorová  nafta NM třídy B, D, F
  • Motorová  nafta NM třídy 2 – arktická nafta
  • Biopalivo FAME (B100) – bionafta
  • Ethanol E85 – směs ethanolu (85%) a benzinu BA 95 (15%)
  • Směsná motorová nafta – SMN 30
  • TOLEX – topný olej extra lehký

ČEPRO, a.s.

Mol group

OMV

Unipetrol

Služby

Přeprava pohonných hmot

Zajišťujeme přepravu (rozvoz) pohonných hmot. Abychom byli schopni dodat zboží v dohodnutém časovém intervalu (v závislosti na dopravní situaci a klimatických podmínkách) a za přijatelnou cenu po celé České republice, využíváme služeb externích dopravců.

Náš výhradní dopravce společnost KLACSKA splňuje veškeré požadavky na kvalitu a bezpečnost. Samozřejmostí jsou zkušení řidiči  (ADR) a  pojištění nákladu během přepravy. Ta je zajišťována  moderním vozovým parkem autocisteren. Podle potřeby jsou cisterny vybaveny i čerpadlem.

Služby pro provozovatele čerpací stanice

Ve spolupráci s našimi partnery dokážeme našim zákazníkům zajistit pomoc a poradenství při provozování čerpacích stanic vč. servisu, odběrů kontrolních vzorků a dodání technologií pro bezobslužný výdej pohonných hmot (vhodné pro vnitropodnikové čerpací stanice).

Cena konzultace je 3.500 Kč + 21 % DPH / hodina.

Ostatní služby jsou placeny zvlášť dle ceníků našich obchodních partnerů.

Dokážeme zajistit pomoc při řešení odstranění paliv z nádrží na čerpací stanici při smíchání produktů tzv. míchačky (např. benzin je stočen do naftové nádrže a obráceně). Je to velmi nepříjemná záležitost, které se snaží všichni předcházet. I přes veškerou snahu a opatření se ale na čerpacích stanicích přihodí. Aby byl zachován, pokud možno, nepřerušený prodej, je nutné odstranit smíchané pohonné hmoty z nádrže a nahradit je správným palivem. Toto s pomocí našich partnerů dokážeme vyřešit, i když Vám přejeme, abyste tuto službu nikdy nepotřebovali.