Penzion Semerád v Hevlíně

Ubytování u Termálních lázní Laa

Penzion Semerád se nachází v jihomoravské obci Hevlín, která na česko-rakouských hranicích přímo sousedí s Laa an der Thaya v Dolním Rakousku. Oblibu si Laa získalo i mezi českými a slovenskými turisty díky svým termálním lázním, které byly postaveny v roce 2002 a které nabízí širokou nabídku wellness pobytů pro malé i velké. Rovněž vstupné je příznivé a můžete využít i některou z akčních nabídek.

Penzion Semerád v Hevlíně
Penzion Semerád v Hevlíně

V penzionu se můžete ubytovat ve 2- a 3-lůžkových apartmánech s balkonem nebo v některém z 2-, 3- a 4- lůžkových pokojích, které mají vlastní koupelnu a WC a také připojení na WIFI. Ráno Vám po objednání rádi připravíme snídani. Celková kapacita je 44 lůžek, 2 přistýlky a 1 dětská postýlka. Auta můžete zaparkovat buď v areálu (za plotem) nebo v bezprostřední blízkosti penzionu. Přijedete-li k nám na kole, rádi Vám je uschováme v kolárně.

Okolí penzionu

V okolí penzionu můžete vyrazit za poznáním přírodních krás nebo kulturních památek. Hevlín je vynikající místo pro začátek Vašich cest po mikroregionu Hrušovansko a Dalní Rakousko. Na výlet můžete vyjet po cyklostezkách, které Vás provedou podél polí a vinic. Můžete navštívit místa, kde působil známý secesní malíř Alfons Mucha, po kterém je pojmenovaná cyklostezka kolem Hrušovan nad Jevišovkou a jehož díla se dochovala v Emině zámku. Z Hevlína se můžete svézt na inlinech po stezce až do Mikulova nebo navštívit Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Projít se můžete i např. Naučnou stezkou Údolím lásky, které láká na romantickou procházku podél rybníků nejen svým názvem.

Teambuildingové aktivity

Pokud k nám přijedete s přáteli, kolegy nebo obchodními partnery, nabídneme Vám kromě ubytování i naše společenské (školící) místnosti. V našem okolí můžete vyrazit na bowling nebo na kuželky, můžete sjet řeku Dyji, nebo u nás jen tak posedět pod altánkem u grilu.